Saugaus eismo video pamokėlės
Saugaus eismo video pamokėlės

 

 

 

Pagrindinė Vaikų linijos veikla yra emocinė parama vaikams ir paaugliams telefonu. Jei labai reikalinga pagalba kreipkitės ir būsit išklausyti.

 

Negalima skambinėti šiuo numeriu be reikalo. Pagalvok, gal tada, kai tu tiesiog užsinorėjai pažaisti tavo draugui labai reikalinga pagalba...

 

Sveiki atvykę į Klausučio šalį

 

Tai interneto svetainė, skirta visiems vaikams ir paaugliams (iki 18 metų), norintiems pasitarti apie savo sunkumus. 

 

Klausutis yra „Vaikų linijos“ sukurtas personažas, kuriam galima parašyti elektroninį laišką ir tokiu būdu kreiptis pagalbos dėl pačių įvairiausių iškilusių sunkumų, rūpesčių, klausimų, kurie neramina. Klausučio vardu į vaikų ir paauglių laiškus atsako „Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai.

 Vaikų paštas

 

Į "Vaikų paštą" gali rašyti vaikai ir paaugliai iš visos Lietuvos, kurie nori pasidalinti savo sunkumais bei rūpesčiais. Tai ypač naudinga tiems vaikams bei paaugliams, kuriuos neramina sunkumai, bet nėra galimybės parašyti laišką Klausučiui arba nedrąsu paskambinti į Vaikų liniją (nemokamu telefono numeriu 116 111, kasdien nuo 11 iki 21 val.). Tokie vaikai ir paaugliai gali atsiųsti popierinį laišką į "Vaikų paštą" ir gauti atsakymą raštu.

 

 

Draugaukime! Inspektorius Liūtas


Aš noriu tave apsaugoti nuo negerų žmonių ir piktų poelgių. Tad patariu tau, kaip turėtum elgtis, kai nėra šalia žmogaus, kuriuo galėtum pasikliauti.

 

 

 

Žinau, kad pagrindinė mažojo pėsčiojo užduotis - visada namo grįžti sveikam ir gyvam.

Mokysitės saugoti sveikatą ir išteklius
Mokysitės saugoti sveikatą ir išteklius
Animaciniai Amsiaus patarimai
Animaciniai Amsiaus patarimai
Mūsų mokykla
Mūsų mokykla

Mus lanko

-