O taip mes baigėme mokslo metus...

Taip mokykla šventė Mokslo metų užbaigimo šventę.

O taip mes iškylaujame.  

O tai mūsų dailės pamoka.

Klasės mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Darom 2013"

Pažiūrėkite kaip gražiai rašo mūsų mamos. Jos tikros šaunuolės!

Mokiniai piešė mamas. Pasižiūrėkite kokie gražūs portretai.

Mokiniai piešė piešinius Respublikiniam piešinių konkursui

,,Gandrus pasitinkant 2013" Pasigrožėkite jų darbais.

 

Pasigrožėkite darbeliais,kuriuos kartu su mamytėmis,padarė klasės mokiniai konkursui ,, Žalių žaidimų konkursas mažiesiems".

Mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Vaikų velykėlės"

 

 

PASAULYJE NĖRA DIDESNIO TURTO UŽ DRAUGYSTĘ

 

Tokiomis gražiomis šypsenėlėmis šiandieną pasipuošė klasės siena. Taip mokiniai baigė valandėlę apie draugystę.

 

Mokiniai piešė piešinius Respublikiniam piešinių konkursui ,,Vaikystės takeliu" skirtam rašytojo 150 P.Mašioto gimimo metinėms. 

Šiandieną ( 03-12 ) mūsų klasėje vyko netradicinė pamoka. Ją vedė ,,Švariukas". Į svečius pasikvietėme ir savo draugus darželio ,,Kačiukų " grupės vaikus. Švariukas mus pakvietė į kelionę, kurioje turėjome sužinoti kaip galime prisidėti prie mūsų planetos - Žemės išsaugojimo. Jis parodė skaidres, kuriose nufotografuota nuostabi gamta. O paskui parodė nuotraukas, kuriose šiukšlių kalnai, buteliai mėtosi ežero pakrantėse. Labai liūdna matyti verkiančią gamtą. ,,Švariukas" paprašė, kad vaikai nupieštų gamtą, kokią norėtų matyti.

 

Klasės palanges papuošė ,,Prieskonių daržas". Klasės mokiniai dalyvauja konkurse ,,Mano žalioji palangė". Į savo išpuoštus vazonėlius vaikai sėjo prieskoninius augalus. Mokiniai prižiūrėjo savo prieskonių daržą. Laistė augalus, stebėjo kaip jie auga. Kovo 8 - osios proga mokiniai savo užaugintais prieskoniniais augalais pradžiugino savo mamas.

,,Vieversio dienos" šventė

 

Vyturėlis nuskambėjo,

Piktas ledas subyrėjo.

Saulė šildo ugnele,

Vyturėlis giesmele. 

Tokiais J.Degutytės eilėraščio žodžiais prasidėjo ,,Vieversio dienos" šventė. Senoliai sakydavo, kad šią dieną reikia būtinai žaisti judriuosius žaidimus, estafetes, kad visus ateinančius metus vaikai būtų greiti, kaip tie vyturėliai. Žaisti judriuosius žaidimus mus pakvietė Senamiesčio pagr. mokyklos antrokai.Judriais žaidimais abiejų mokyklų antrokai budino pavasarį.

 

Kartu su ,,Kačiukai" grupės vaikais vykdome projektą ,,Ekologinė abėcėlė". Pasikvietę darželinukus į svečius kartu gaminome popierių iš jau nenaudojamo popieriaus. Darbas vaikams labai patiko.

Gintarė, Edas, Areta, Jokūbas ir Eglutė dalyvavo piešinių konkurse ,,Elektronė". Galime pasigrožėti jų darbais.

 

Tai Jokūbo, Kamilės Č., Gintarės ir Otilijos piešiniai konkursui ,,Aš ir ...? "

 

Klasėje vyko nuostabi klasės valandėlė. Su vaikais aptarėme pusmečio mokymosi rezultatus. Visi kepėme pyragą, virėme arbatą. Susėdę prie stalo vaišinomės ir aptarinėjome rezultatus. Labai patiko.

 

Mokiniai Kevinas, Adas, Kamilė Č., Otilija, Džiugas dalyvavo kompiuteriniame piešinių konkurse ,,Žiemos fantazija - 2013 ".

Pasigrožėkime jų darbais.

 

Daug įspūdžių vaikams paliko ekskursija į Kauno orouostą ir Aviacijos muziejų.

Mūsų mokykla
Mūsų mokykla

Mus lanko

-